Третє українське “золото” Паралімпіади – Наш вибір — інформаційний портал для українців у Польщі

Третє українське “золото” Паралімпіади

11 Березня 2014

Біатлоніст Віталій Лук’яненко отримав третє “золото” для української скарбнички на Паралімпіаді в Сочі.

Він виступав на дистанції 12,5 км серед спортсменів з вадами зору, показавши  результат 31:04.0 хв, 10 секунд йому програв росіянин Микола Полухін, третім став білорус Василь Шапціабой.

Нагадаємо, Лук’яненко приніс Україні і перше “золото” Паралімпіади, вигравши гонку на 7,5 км. Як повідомляє ТСН, саме з цім спортсменом відбувся “найцікавіший” момент першого змагального дня. За кілька хвилин до закінчення гонки на гірську трасу піднявся президент Росії Володимир Путін з метою особисто привітати і потиснути руку російському спортсменові Миколі Полуніну, якому прогнозували “золото” в гонці. Але наш Віталій Лук’яненко випередив росіянина на 11 секунд. Тож плани Путіна раптово змінилися. Російський президент не захотів вітати Віталія Лук’яненка.

Отже, за загальним заліком в України вже 11 медалей: 3 золоті, 3 срібні та 5 бронзових.

Джерело: День, ТСН