Тернопільські футболісти перемогли на турнірі у Польщі – Наш вибір — інформаційний портал для українців у Польщі

Тернопільські футболісти перемогли на турнірі у Польщі

21 Серпня 2016

Вже четвертий рік поспіль в м. Ельблонг на півночі Польщі проходить дитячий турнір з футболу Piekarczyk Cup. Захід був започаткований чотири роки тому, коли у місті відзначали свято хліба, власне і тому виникла така назва спортивних змагань, які вже стали міжнародними. У футбольних поєдинках, як повідомляє видання info.elblag.pl, брало участь 7 команд – з Польщі, України, Росії та Швеції. Учасники – юнаки 2004 року народження.

Головна мета таких зустрічей, кажуть організатори, це познайомити дітей з різних країн між собою та потоваришувати їх за допомогою спорту та найпопулярнішої гри серед хлопців – футболу. Таким чином у Ельблонзі зібралось понад 100 юних футболістів, які протягом двох днів загалом зіграли 21 матч.

Переможцями турніру Piekarczyk Cup стала команда юних футболістів Тернопільської дитячої юнацької спортивної школи. Хлопці виграли 5 ігор, поступились тільки господарям змагань. Команду нагородили дипломом, кубком, а кожного футболіста – медаллю. На цьому перемоги наших земляків не закінчились, оскільки кращим гравцем турніру визнаний тернополянин Олександр Пастух.