Український гандболісти на турнірі «Christmas Cup» – Наш вибір — інформаційний портал для українців у Польщі

Український гандболісти на турнірі «Christmas Cup»

29 Грудня 2015

Чоловіча збірна України з гандболу програла вчора матч з командою Польщі у рамках міжнародного турніру «Christmas Cup». Сьогодні українці гратимуть з Іраном.

У півфінальному поєдинку турніру Різдвяного кубка, що проходить у Вроцлаві збірна України зазнала поразки від команди Польщі (19:29). Для українців матч проти Польщі, яка актуальним бронзовим призером Чемпіонату світу, розпочався добре. Завдяки вдалому відрізку жовто-блакитні вміли скоротити на 21-й хвилині своє відставання до мінімуму (10:11). Проте опісля підопічні Віталія Андронова не могли забити у ворота поляків упродовж більше ніж 20 хвилин поспіль.

«Ми зустрічались з одним з лідерів світового гандболу, який до того ж грав вдома. Гра вийшла неоднозначною. Ми бились у захисті, проте у нас не зіграв напад,» – коментував поразку тренер України.

Оправданням для так високої поразки може бути теж факт, що українська збірна грала без своїх номінальних лінійних Дмитра Тютюнника та Романа Северина (перший є травмований а другий захворів).

Сьогодні (29 грудня) команда України буде грати проти збірної Ірану. Це матч за третє місце у турніру «Christmas Cup».

«Нам обов’язково потрібно перемагати Іран, щоб відчути, що ми вміємо грати у гандбол. Впевнений, що хлопці серйозно налаштуються. Суперник непростий.

Подивимося, як ми відновимося після першого матчу,» – сказав головний тренер збірної України.

Для В. Андронова та його підопічних турнір у Вроцлаві дуже важливий, оскільки ним українська збірна готується до січневих матчів відбору до Чемпіонату світу-2017.