Усе виріши в матч-відповідь – Наш вибір — інформаційний портал для українців у Польщі

Усе виріши в матч-відповідь

28 Лютого 2013

Перший матч плей-оф Ліги чемпіонів між «Шахтарем» (Донецьк) та «Борусією» (Дортмунд) завершився 12 лютого в Донецьку внічию з рахунком 2:2. Таким чином українці та німці до 5 березня відклали визначення учасника чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Щоправда, «шахтарі» у матчі двічі виходили вперед, проте гості змогли відігратися. Він сам розпочався хвилиною мовчання. В цей спосіб футболісти та усі присутні на арені пом’янули загиблих вболівальників-жертв катастрофи літака, який летів на матч.

У Лізі Європи жоден з трьох українських клубів не зміг здобути перемоги у плей-офі. Після перших матчів, які пройшли 14 лютого, київське «Динамо» – «Жиронден де Бордо» (Франція), «Металіст» (Харків) – «Ньюкасл Юнайтед» (Англія) та «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «ФК Базель» (Швейцарія), українці мали ще шанс на перемогу у 1/16 фіналу, проте матчі-відповіді, які відбулись 21 лютого показали, що українські команди слабкіші від суперників.