Жіночий футбол стане престижнішим? – Наш вибір — інформаційний портал для українців у Польщі

Жіночий футбол стане престижнішим?

30 Грудня 2012

В експериментальному Чемпіонаті світу з футзалу, який пройшов 9 грудня у Португалії, українська жіноча збірна виборола п’яте місце. У своєму останньому матчі на турнірі українки перемогли збірну Японії з рахунком 4:0. Титул чемпіонів світу виграла збірна Бразилії.

Крім неї, у загальному розподілі місць українок випередила теж команди Португалії, Іспанії та Росії. Невідомо, чи збірна України у Чемпіонаті виступила б взагалі, якби не важливі кроки нового керівництва Федерації футболу України в напрямку розвитку жіночого футболу. Крім збільшення фінансування, на наступний рік вирішено збільшити кількість внутрішніх змагань з жіночого та дівчачого футболу. Таким чином, уперше в Україні буде розіграно жіночий Суперкубок держави. Черговим важливим стимулом для популяризації й розвитку жіночого футболу в Україні має стати проведення змагань європейського рівня з дівочого футболу у 2013 році. ФФУ розраховує, що через ці дії протягом найближчих 2–3 років українські жіночі та дівочі збірні досягнуть успіхів на міжнародній арені.