«Донбас» завоював Континентальний кубок! – Наш вибір — інформаційний портал для українців у Польщі

«Донбас» завоював Континентальний кубок!

31 Січня 2013

Донецький хокейний клуб «Донбас» став володарем Континентального кубка ІІХФ Cезону 2012/2013 (англ. IIHF Continental Cup). Таким чином, уперше в історії хокейного турніру для європейських команд український клуб виграв євротрофей Міжнародної федерації хокею із шайбою!

Чемпіон України у вирішальному поєдинку суперфінала розгромив торішнього володаря Континентального кубка «Руан Драґонс» (Руанські дракони) – хокейний клуб із французького міста Руан, із рахунком 7:1. Донецькій команді ще рік тому доводилося зустрічатися на льоду з «драконами», проте тоді у вирішальній грі суперфіналу турніру, який відбулася у Франції, «Донбас» не здолав перемогти. Цього року в матчі-реванші, який пройшов 13 січня у Донецьку, українці не залишили французам шансу й стали 16-им клубом, який завоював Континентальний кубок.

Загалом, перемігши в усіх трьох іграх турніру, «Донбас» набрав 9 очок. Друге місце з 5 очками – у чемпіона Білорусі, жлобінського «Металурга», а третє місце з 3 очками – у «Руан Драґонс».
Серед найкращих гравців турніру обрано, зокрема, двох хокеїстів «Донбасу» – воротаря Яна Лацо та захисника Клея Вілсона.

Підпис під фото: Хокейний клуб «Донбас», фото: hcdonbass.com

Молодь… щойно четверта
На Молодіжному чемпіонаті світу в першому дивізіоні (група Б) з хокею, які пройшли у грудні 2012-го в Донецьку, збірна України-U20 посіла четверте місце. Єдину путівку в групу А першого дивізіону завоювала команда Польщі, яка зайняла перше місце. Крім них, українські хокеїсти мали за суперників однолітків з Великобританії, Казахстану, Італії та Хорватії.