Одинадцята, тобто перша – Наш вибір — інформаційний портал для українців у Польщі

Одинадцята, тобто перша

29 Жовтня 2011

У ХХХІІІ Варшавському марафоні пам’яті Пйотра Нуровського, у якому 25 вересня мету досягнув 4061 його учасник, одним із переможців стала Світлана Станько. Тридцятип’ятирічна українка пробігла 40 кілометрів за 2 год. 31 хв. 28 сек., що дало їй 11-те місце у загальній класифікації і перше – у категорії «жінки».

Серед чоловіків найкращим з українців був Роман Глущак з прикарпатського містечка Долина, який до мети прибув 112-им. Загалом у марафоні стартувало 4 українців.
Ще до заходу Світлану Станько та польсько-українську бігунку Ольгу Календарову-Охаль називали одними з фавориток у жіночій категорії. Для О. Календарової-Охаль марафон також був успішним: вона зайняла третє місце у жіночій категорії.
Цьогорічні успіхи українців не є першими на Варшавських марафонах: минулого року наша землячка Тетяна Головченка його виграла. Її початок бігу надихнув емоціями вболівальників: попри запізнення старту на півтори хвилини вона добігла до мети першою, а її результат виявився другим в історії в жіночої категорії марафонів у польській столиці.