Українка встановила новий рекорд під час 18 PZU Cracovia Maraton – Наш вибір — інформаційний портал для українців у Польщі

Українка встановила новий рекорд під час 18 PZU Cracovia Maraton

29 Квітня 2019

42 кілометри та 195 метрів краківськими вулицями українка Вікторія Хапіліна пробігла вчора, 28 квітня, за 2 години 28 хвилин та 3 секунди. Цей результат став новим рекордом траси. Про перемогу українки у марафоні 18 PZU Cracovia Maraton пише Газета Виборча.

Участь у 18 PZU Cracovia Maraton взяли 5290 осіб. Найкращою серед жінок стала українка Вікторія Хапіліна. Вона пробігла трасу за 2:28:03 і побила попередній рекорд на 11 секунд.

Крім цього, Хапіліна покращила свій власний рекорд аж на 7 хвилин та 52 секунди, повідомляється на сторінці pzucracoviamaraton.pl.

Окрім нагороди за першу місце у сумі 20 тисяч злотих, українка отримала додаткові 10 тисяч за встановлення нового рекорду.

Найкращим серед чоловіків став кенієць Ципріян Котут. Він подолав трасу за 2:09:18 і також встановив новий рекорд.

Повідомляється, що цьогоріч під час марафону температура повітря була сприятливою (близько +12С), але йшов дощ.

Це вже 18 марафон у Кракові. Учасники забігу стартували та фінішували на Головному ринку міста. Траса пролягала повз найважливіші для міста памятки та Нову Гуту.