Запрошуємо до участі в Етнолізі - Наш вибір — інформаційний портал для українців у Польщі

Запрошуємо до участі в Етнолізі

0

Fundacja dla Wolności i Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” i Oficjalny Program Wolontariatu UEFA EURO 2012 zapraszają do udziału w ETNOLIDZE!

Etnoliga to międzykulturowy projekt piłkarski, którego III edycja odbędzie się w Warszawie między 4 lutego a 28 kwietnia 2012.

12 drużyn po 8 zawodników rozgrywać będzie mecze w soboty w hali OSiR Warszawa-Śródmieście, ul. Polna 7a. Każda ekipa będzie gospodarzem jednej kolejki – przygotuje autoprezentację, poczęstunek i oprawę.

Nasz cel to integracja warszawiaków pochodzących z różnych stron świata. Chcemy też zwrócić uwagę na problem rasizmu i seksizmu w piłce nożnej. Dlatego do udziału zapraszamy szczególnie cudzoziemców i kobiety. W każdej drużynie znajdą się osoby przynajmniej trzech narodowości i jedna kobieta.

Udział jest bezpłatny. Zapewniamy stroje, sprzęt sportowy, napoje. Buty sportowe we własnym zakresie.

Zgłoszenia prosimy przysyłać indywidualnie na formularzu dostępnym na stronie www.etnoliga.org do 22 stycznia na adres [email protected]

Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców oraz Budżetu Państwa, a także dotacji Fundacji im. Stefana Batorego w ramach programu „Demokracja w działaniu”.

Pozdrawiamy,

zespół Etnoligi

Etnoliga
+48 502 070 701
+48 534 101 012
www.etnoliga.org
www.facebook.com/etnoliga

Organizatorzy
Fundacja dla Wolności (www.fundacjadlawolnosci.org)
Stowarzyszenie ‘NIGDY WIĘCEJ’ (www.nigdywiecej.org)

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Share.